Mobil 1 FS X1 5W50

Mobil 1 FS X1 5W50

8,93€
Bez DPH: 7,44€
Výrobca: Mobil
Kód produktu: 153634
Stav skladu Skladom

Dostupné možnosti

Olej Mobil 1 Peak Life 5W-50 je syntetický motorový olej najvyššej výkonnostnej triedy, ktorý motoru poskytuje maximálnu ochranu proti opotrebovaniu. Koncepcia Rally Formula uplatnená v oleji Mobil 1 5W-50 prekračuje požiadavky odborových noriem a nároky výrobcov výkonných preplňovaných (Tur­bodúchadlom aj kompresorom) zážihových a vznetových motorov s technológiou viacventilové­ho vstrekovani­e. Mobil 1 Peak Life 5W-50 je obzvlášť vhodný pre vysoké rýchlosti a náročné podmienky spojené s jazdou štýlom „brzda – plyn“. Či už v prevádzke alebo pri závodoch, Mobil 1 Peak Life 5W-50 vždy poskytuje mimoriadnu kvalitu a výborné mazacie vlastnosti.

Vlastnosti a výhody

Olej Mobil 1 Peak Life 5W-50 je zostavený zo špeciálnej patentovanej zmesi syntetických základových zložiek najvyššej kvality v kombinácii s technológiou Supersyn, čo je v súčasnosti naj­progresívnejšie dostupná technológia aditív. Spojenie vysokej viskozity oleja Mobil 1 Peak Life 5W-50 s touto technológiou ponúka flexibilnú ochranu motora a nájde uplatnenie v mnohých prevádzkových pod­mienkach. Tento olej prekračuje náročné požiadavky odborových noriem a je schválený niekoľkými výz­namnými výrobcami automobilov ako prevádzková náplň. Automobily s olejom MOBIL 1 Peak Life 5W-50 pracujú spoľahlivo a nezávisle na prevádzkových podmienkach či starobe

Použitie

Mobil 1 Peak Life 5W-50 je odporúčaný do všetkých typov motorov, najmä do výkonných (Tur­bodúchadlom aj kompresorom) preplňovaných zážihových a vznetových motorov osobných auto­mobilov, dodávok aj ľahkých nákladných automobilov s viacventilovou technikou vstrekovania paliva.

Veľkosť balenia: 1L / 4L / 20L / 60L / 208L