Mobil 1 ESP LV 0W30

Mobil 1 ESP LV 0W30

10,86€
Bez DPH: 9,05€
Výrobca: Mobil
Kód produktu: 154313
Stav skladu Skladom

Dostupné možnosti

Olej Mobil 1 0W-30 FE je plne syntetický motorový olej najvyššej kvality, vyrábaný najnovšími technológiami, ktorý poskytuje motoru čistiacu schopnosť, ochranu proti opotrebeniu a zároveň zlepšuje využitie paliva. Mobil 1 0W-30 FE (Enhanced Fuel Economy Formula) prekračuje požiadavky najnovších výkonnostných noriem pre náplne moderných zážihových i vznetových automobilových motorov. Technológia olejov Mobil 1 sa osvedčili u závodných automobilov, preto si tieto oleje vyberajú automobiloví pretekári po celom svete. Mobil 1 0W-30 FE poskytuje kvalitnú ochranu aj tam, kde bežné motorové oleje neposkytujú a je ideálna pre všetky typy motorov na celom svete.

Vlastnosti a výhody

Mobil 1 0W-30 FE je vyrobený zo špeciálnej zmesi syntetických základových zložiek najvyššej kvality v kombinácii s technológiou Supersyn, čo je v súčasnosti najprogresívnejšie dostupná technológia aditív. Mobil 1 0W-30 FE potom zlepšuje využitie paliva, poskytuje motoru jedinečnú a neprekonateľnú ochranu a znižuje tak jeho opotrebenie, najmä pri studených štartoch vo veľmi chladnom počasí. Olej splňuje všetky odborové normy týkajúce sa spotreby paliva, napomáha šetriť palivom a znižuje emisie CO2 vo výfukových plynoch.

Použitie

Olej Mobil 1 0W-30 Advanced Fuel Economy je odporúčaný do všetkých typov motorov osobných vozidiel, ľahkých dodávok a nákladných automobilov vrátane vysoko výkonných, preplňovaných (Turbodúchadlom aj kompresorom) zážihových aj vznetových motorov is viacventilovou technikou vstrekovanie paliva, v súlade s odporúčaním príslušného výrobcu motora.

  • Olej Mobil 1 0W-30 Advanced Fuel Economy je obzvlášť vhodný do extrémnych podmienok, kde bežné oleja nestačia.
  • Mobil 1 0W-30 Advanced Fuel Economy nie je vhodný pre použitie vo dvojtaktných alebo leteckých motoroch, ak výrobca motora neurčí inak.

Veľkosť balenia: 1L / 4L / 20L / 208L